O nas

Jesteśmy zespołem osób o bardzo szerokich doświadczeniach, dotyczących szeroko rozumianego zarządzania finansami przedsiębiorstw.

Po wielu latach pracy i zdobywania doświadczeń w rozwiązywaniu problemów finansowych firm zauważyliśmy, że specyfika zarządzania płynnością podmiotów gospodarczych niewiele różni się od zarządzania finansami osobistymi. Równocześnie przytłoczył nas fakt, że nawet osoby zawodowo zajmujące się ekonomią tak niewiele czasu poświęcają swoim prywatnym finansom, prowadząc bardzo sztywną politykę w firmie jednocześnie nie stosują tych zasad w swoich prywatnych finansach, a przecież zasady ekonomii są takie same niezależnie czy dotyczą one dużej firmy czy budżetu rodziny.

Jeżeli nawet osoby o wykształceniu ekonomicznym tak mało czasu poświęcają swoim finansom to jaka sytuacja występuje w wielu innych budżetach domowych.

Tak zrodziła się nasza misja, postanowiliśmy stworzyć zestaw narzędzi by pomóc wszystkim zainteresowanym zastosować, w przystępny sposób, podstawy zarządzania finansami osobistymi. 

Szerokie zainteresowanie proponowanymi przez nas rozwiązaniami i bardzo pochlebne o nich opinie utwierdzają nas w przekonaniu, że wszystko co robimy jest potrzebne i dzięki temu wiele osób postanowiło w profesjonalny sposób zarządzać finansami osobistymi.

Kontakt

Telefon: 22 370 23 23

jeżeli masz jakieś pytania i sugestie dotyczące współpracy z nami napisz na adres: marketing@misterbudget.pl

jeżeli masz jakieś pytania dotyczące programów Mister Budget napisz na adres: pomoc@misterbudget.pl 

 

R E K L A M A

 
Copyright 2002-2019 E-Inwestycje        Developed by 305 Studio
statystyka